Data publikacji w serwisie:

UAM czeka na kandydatów

We wtorek, 1 czerwca, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2021/22. Kandydaci mogą zgłaszać się poprzez System Internetowej Rekrutacji.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prowadzi w tym roku rekrutację na 123 kierunki i 77 specjalności. Są wśród nich nowości, m.in.: “Groznawstwo”, “Analityka produktów spożywczych”, “Language, Mind, Technology”, “Language and Communication in Healthcare”, “Filologia polska jako obca”, “Nauczanie biologii i przyrody”, “Nowe media w komunikacji” czy “Produkcja audiowizualna”.

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy założyć konto w Systemie Internetowej Rekrutacji, wybrać wymarzony kierunek, a następie wnieść opłatę rekrutacyjną. Kolejnym etapem będzie wprowadzenie wyników matury, a w dalszej kolejności elektroniczne złożenie dokumentów. Każdy, kto planuje zostać studentem największej uczelni w Wielkopolsce, może zajrzeć do zakładki “Kandydaci” na stronie www.amu.edu.pl Zamieszczono tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jednym z najlepszych ośrodków akademickich w Polsce i uczelnią badawczą. Na renomę uniwersytetu wpływa tradycja, wybitne osiągnięcia naukowe kadry akademickiej, atrakcyjny program kształcenia studentów i doskonała baza lokalowa. UAM jest członkiem konsorcjum EPICUR, który ma status uniwersytetu europejskiego w konkursie Komisji Europejskiej.

Z myślą o kandydatach uczelnia zorganizowała Dzień Kandydata na UAM online. Jego zapis dostępny jest pod adresem: https://www.facebook.com/249140041909784/videos/527444401752582

Pełna lista nowych kierunków i specjalności znajduje się w załączniku.

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Nowe-kierunki-i-specjalnosci-2021-22.doc 1.06.2021 Przemysław Stanula
DOC
Pobierz DOC Nowe-kierunki-i-specjalnosci-2021-22.doc(57.0 KB)

Kontakt

Przemysław Stanula

618294497