Data publikacji w serwisie:

UAM zaprasza kandydatów przed ekrany

Dzień Kandydata na UAM to już tradycja – po raz drugi w tym roku uczelnia zaprasza online w piątek, 23 października, w godz. 13-15:15 na facebookowy profil UAM https://bit.ly/37q23ro Następnie spotkanie przeniesie się na profile wydziałów.

Dzień Kandydata na UAM  będzie okazją do zapoznania się z tym co uczelnia proponuje kandydatom i zapoznania się z zasadami rekrutacji. O tym jak i gdzie działają i realizują swoje pasje studenci opowiedzą ich przedstawiciele. Będzie to także okazja do spotkania z władzami rektorskimi. Wystąpienia tłumaczone będą na język migowy, nie zabraknie też części w języku angielskim. W trakcie Dnia Kandydata możliwe będzie również zadawanie pytań online.

Kandydatów i nauczycieli uczelnia zaprasza także w sobotę, 24 października na wykłady online. O godz. 16:00 prof. Jacek Pyżalski z Wydziału Studiów Edukacyjnych opowie: „Jak nauczanie zdalne zmieniło uczniów, nauczycieli i rodziców?”. O godz. 19:00 rozpocznie się wykład dla uczniów: „Psychologia i Minecraft – wykład z konkursem”, prof. Łukasza Kaczmarka z Wydziału Psychologii i Kognistywistyki. Odbędą się także dwa warsztaty dla kandydatów, na które można się zapisać. Dodatkową atrakcją w sobotę będą wywiady-wspomnienia z absolwentami UAM: członkami zespołu Audiofeels (godz. 14:00) i Joanną Jodełką, pisarką, autorką kryminałów (godz. 18:00).

Cały program dostępny jest na wydarzeniu na Facebooku  https://bit.ly/37q23ro

Kontakt

Agnieszka Książkiewicz

61 829 4048