Baza Wiedzy UAM – nauka w jednym miejscu

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu ma zaszczyt zaprezentować krótki film o wielkiej mocy! Znajdująca się pod opieką Biblioteki Baza Wiedzy UAM to swoiste okno na świat Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Baza – systematycznie uzupełniania i rozwijana – stanowi odzwierciedlenie życia naukowego UAM. Znajdziemy tu informacje o dokonaniach i potencjale badawczym całej uczelni, wydziałów i mniejszych jednostek administracyjnych, pojedynczych pracowników naukowych oraz wiele więcej...

Jak korzystać z Bazy Wiedzy UAM?

Z myślą o pracownikach naukowych naszego Uniwersytetu, Zespół ds. zarządzania Bazą Wiedzy UAM, pod kierownictwem Małgorzaty Rychlik – zastępcy Dyrektora BUP oraz we współpracy ze Studiem Filmowym UAM, przygotował nowe materiały szkoleniowe dotyczące Bazy Wiedzy UAM. Materiały te mają formę krótkich filmów instruktażowych wskazujących krok po kroku, jak poruszać się po Bazie Wiedzy. Obecnie na platformie YouTube dostępne są cztery filmy, jednak na pewno powstanie ich więcej.

Serdecznie zapraszamy do oglądania i korzystania:

1. Edycja i uzupełnianie danych w profilu pracownika w Bazie Wiedzy UAM
  2. Dodawanie publikacji za pomocą identyfikatora DOI w Bazie Wiedzy UAM