Data publikacji w serwisie:

IV Forum Administracji UAM już za niecały miesiąc!

IV Forum Administracji UAM zbliża się wielkimi krokami! Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 lutego 2024 r. na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Co w tym roku przygotowali organizatorzy?

Forum Administracji UAM jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez pracowniczki i pracowników administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. To wyjątkowa okazja do spotkania się w jednym miejscu przedstawicieli administracji wydziałowych i administracji centralnej, wymiany doświadczeń i wypracowania wspólnych rozwiązań usprawniających pracę.

IV Forum Administracji UAM odbędzie się pod hasłem „Dobrostan i jakość”. To odpowiedź na głosy uczestników zeszłorocznej edycji, którzy wskazali na potrzebę zgłębienia zagadnień związanych z dobrostanem, dobrym samopoczuciem w pracy, próbą zachowania równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, ale także przybliżenia wiedzy dotyczącej motywacji, rozwoju i zapobiegania wypaleniu zawodowemu.

W tym roku na uczestników, a zgłosiło się ich ponad 500, czekają aż 44 warsztaty! Poprowadzą je głównie pracownicy naszego Uniwersytetu, specjaliści w obszarach, które zostaną poruszone podczas spotkań z warsztatowiczami. Ponadto, prelekcje wygłosi 7 wybitnych ekspertów ze świata biznesu i nauki, a wśród nich: Miłosz Brzeziński, dr hab. Piotr Michoń, prof. UEP, Maciej Makselon, dr Piotr Kwiatek OFMCap, Tomasz Szwed, Anna Selwakowska-Domańska oraz prof. UAM dr hab. Natalia Walter.

W organizację wydarzenia zaangażowanych jest blisko 30 pracowników i pracowniczek UAM.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniu? Odwiedź stronę Forum Administracji UAM: https://amu.edu.pl/forum-administracji-uam

Zachęcamy również do lektury wywiadu z organizatorkami Forum, Karoliną Domagalską-Nowak i Magdaleną Sadowską, opublikowanego na łamach Życia Uniwersyteckiego: Dobrostan i jakość | Uniwersyteckie.pl