Data publikacji w serwisie:

Kolorowe Absolutorium 2019/20

Czerwcowe absolutorium Kolorowego Uniwersytetu to, co roku absolutnie wyjątkowy dzień w trakcie sezonu akademickiego w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aula UAM wypełnia się po brzegi "kolorowymi" studentami, których śmiech i gwar bezapelacyjnie ożywiają to dostojne wnętrze.

Zgodnie z pierwotnym harmonogramem, 10.06.2020 r., miało odbyć się uroczyste zakończenie tegorocznej, dziewiątej edycji projektu. W tym roku nie będzie nam dane oficjalnie i realnie pożegnać „kolorowych absolwentów”, ale w ramach rekompensaty przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

  • Po pierwsze, przekażemy tegorocznym absolwentom, specjalnie z tej okazji przygotowane nagranie, ze słowem na pożegnanie od p. Rektor Kolorowego Uniwersytetu, prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk.
  • Po drugie, każdy tegoroczny absolwent otrzyma wydrukowany dyplom ukończenia kolorowego roku akademickiego 2019/20.
  • Po trzecie, Laboratorium Wyobraźni PPNT, wieloletni partner KU, opracował bonusowe zajęcia pt. „Wirtualna wycieczka przyrodnicza, czyli wyprawa wzdłuż brzegów Warty", które również trafią do tegorocznych absolwentów.

Dziewiąta edycja Kolorowego Uniwersytetu UAM w roku akademickim 2019/20 była inna niż wszystkie, dlatego tym bardziej cieszymy się, że tegorocznym absolwentom nie przepadły żadne zajęcia. Spotykaliśmy się regularnie, od października do maja, z tą różnicą, że od marca były to już spotkania „zdalne”, które nie byłyby możliwe bez zaangażowania i współpracy z naukowcami UAM! DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy również wszystkim, którzy kolejny rok z rzędu wspierali funkcjonowanie Kolorowego Uniwersytetu pod kątem merytorycznym, organizacyjnym, administracyjnym, technicznym, logistycznym etc.

Dziękujemy Patronom Honorowym, Partnerom Medialnym, Partnerom oraz Partnerowi Strategicznemu PKO Bankowi Polskiego za owocną współpracę, mimo bardzo trudnych okoliczności.

Życząc wakacji pełnych słońca i spokoju, z wielka nadzieją mówimy „do zobaczenia”.

http://kolorowyuniwersytet.amu.edu.pl/

https://www.facebook.com/KolorowyUAM/