Nowa strona www Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

Uruchomiona została nowa strona internetowa Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami UAM. Zapraszamy do jej odwiedzin!

Pod adresem www.bwon.amu.edu.pl znaleźć można mnóstwo przydatnych informacji dot. wsparcia, jakie oferuje UAM studentom, pracownikom, a także kandydatom z niepełnosprawnościami.

Do pobrania czekają poradniki i informatory dotyczące m.in. przygotowania deklaracji dostępności, organizacji i realizacji zajęć dydaktycznych skierowanych do szerokiego grona odbiorców, w tym osób z niepełnosprawnościami, a także postępowania w sytuacjach nietypowego/trudnego zachowania studentów.

Szukasz kontaktu do osoby odpowiedzialnej za konkretny obszar wsparcia? Na stronie znajdziesz wszystkie niezbędne dane kontaktowe. Dowiesz się również, czym dokładnie zajmuje się BWON i kto wchodzi w skład zespołu.

Odwiedź stronę internetową Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami UAM