Otwarcie wystawy komiksów i rysunków w Bibliotece Uniwersyteckiej

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy komiksów i rysunków Martyny Bolanowskiej „Ptaszek powiedział mi, że...”. Odbędzie się ono 3 kwietnia o godzinie 13. Wystawa zostanie udostępniona w Salonie za Filarem w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu

Ptaszek powiedział mi, że – wystawa o takim tytule miała się odbyć sześć lat temu. Los (organizator) chciał inaczej, więc z „braku laku” obrałam sobie ptaszka na medium…, z pomocą którego mogę dzielić się rysunkami i komiksami w Internecie. Dzięki Poznańskiemu Festiwalowi Sztuki Komiksowej mam okazję w końcu przekazać Wam na żywo, co tenże ptaszek mi powiedział, ale też to, co sama wymyśliłam i narysowałam. Zapraszam!

Wystawa organizowana jest w ramach zbliżającego się Poznańskiego Festiwalu Sztuki Komiksowej 2023.