Prof. Agnieszka Cybal-Michalska uhonorowana tytułem „CZŁOWIEKA ROKU 2023” czasopisma NANP Ukrainy

Prof. Agnieszka Cybal-Michalska kolejny rok z rzędu została uhonorowana tytułem „CZŁOWIEKA ROKU” przez redakcję czasopisma Narodowej Akademii Nauk Pedagogicznych Ukrainy.

Redakcja czasopisma Narodowej Akademii Nauk Pedagogicznych Ukrainy pt. „Oświata i Społeczeństwo” („Освіта суспільство”) przyznała tytuł „CZŁOWIEKA ROKU 2023” Dziekanie Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, Przewodniczącej KNP PAN  i członkini zagranicznej NANP Ukrainy – prof. Agnieszce Cybal-Michalskiej.

Redakcja czasopisma przyznała ten zaszczytny tytuł również: Prof. Wasylowi Kremieniowi, Prof. Neli Nyczkalo, Prof. Swietłanie Sisojewej, z którymi Wydział Studiów Edukacyjnych UAM rozwija współpracę na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego i współpracy akademickiej dwóch sąsiadujących państw: Polski i Ukrainy.

Serdecznie gratulujemy polskim i ukraińskim pedagożkom i pedagogom, którzy swoją pracą naukową wpierają środowisko akademickie Polski i Ukrainy oraz podejmują działania mające na celu odbudowanie ukraińskiej nauki w przyszłości.

Odwiedź stronę Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, by być na bieżąco z aktualnościami wydziałowymi

Źródło zdjęcia: Uniwersyteckie.pl, fot. archiwum