Ruszyła rekrutacja na zimowy trymestr zajęć w Uniwersytecie Otwartym UAM

Uruchomiona została rekrutacja na zimowy trymestr Uniwersytetu Otwartego UAM. Zaproponowanych zostało ponad 60 interesujących kursów, szkoleń, wykładów i warsztatów.
Utrzymujący się stan pandemii i wzrost liczby zachorowań spowodowały, że wszystkie zajęcia w zbliżającym się okresie zrealizowane zostaną w trybie zdalnym.
Zapisy odbywają się poprzez formularz internetowy, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Z pełną ofertą kursów zapoznać się można na stronie internetowej uo.amu.edu.pl.
Czas na rejestrację jest do 20 grudnia, natomiast zajęcia – w większości przypadków – rozpoczną się pod koniec stycznia 2022 roku.

Zachęcamy do zapisów!

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest miejscem edukacji dostępnym dla każdej zainteresowanej osoby niezależnie od jej dotychczasowego wykształcenia i wieku (wystarczy ukończony 16. rok życia).