Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty UAM – Przedłużony termin zapisów!

Do 31 grudnia br. został przedłużony termin zapisów na kursy i szkolenia organizowane przez Uniwersytet Otwarty UAM. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Uniwersytet Otwarty to funkcjonująca od 2016 roku inicjatywa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która zdobyła sporą popularność przede wszystkim wśród mieszkańców Poznania. Do tej pory na zajęcia zapisało się ponad blisko 29 tysięcy kandydatów, uruchomiono 476 kursów dla ponad 10 tysięcy słuchaczy. Uniwersytet Otwarty oferuje różnorodne kursy, szkolenia, wykłady, warsztaty i laboratoria dla wszystkich chętnych, niezależnie od dotychczasowego poziomu wykształcenia. W zajęciach zorganizowanych na wzór akademicki wziąć udział mogą wszyscy chętni powyżej 16. roku życia.

Od 2 grudnia trwa rekrutacja na nowy trymestr zajęć. W ofercie znalazła się rekordowa liczba kursów – ponad 100! Obecnie zapisy trwają na 46 z nich. Tworzone są również listy rezerwowe.

Aktualna oferta znajduje się na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia rozpoczną się w drugiej połowie stycznia 2023 roku.

Zapoznaj się z ofertą Uniwersytetu Otwartego UAM i zapisz się na kurs!