VII edycja Uczelnianego konkursu na budżet projektowy „Kowadło 2.0”

Masz pomysł na ciekawą inicjatywę skierowaną do społeczności akademickiej, ale brakuje Ci środków na jej realizację? Weź udział w VII edycji Uczelnianego konkursu na budżet projektowy „Kowadło 2.0”! Swój projekt możesz zgłosić do 23 listopada br.

Kowadło 2.0 to przedsięwzięcie, które powstało z inicjatywy Samorząd Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pozwala osobom ze środowiska akademickiego UAM (pracownikom, studentom, doktorantom. kołom naukowym, organizacjom studenckim) uzyskać dofinansowanie na realizowane przez siebie działania.

Projekty można zgłaszać w 5 kategoriach:

• projekt naukowy,
  • projekt kulturalny,
  • projekt prozdrowotny,
  • projekt projakościowy,
  • projekt „Studenci studentom”.

W każdej z kategorii zgłaszane mogą być projekty oraz inicjatywy indywidualne lub zespołowe.

Maksymalna kwota dofinansowania jednego projektu może wynosić 5000 zł.

Szczegółowe informacje, wraz z regulaminem konkursu, znajdziesz na stronie internetowej Samorządu Studentów UAM oraz na Facebooku Kowadło 2.0.

Zachęcamy do udziału!

Grafika: Strona internetowa Samorządu Studentów UAM