Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty UAM – zaproszenie do współpracy

Uniwersytet Otwarty UAM kontynuuje swoją działalność. Jesteśmy coraz bardziej widoczni zarówno w naszej uczelni jak i wśród mieszkańców Poznania i regionu. Od października 2016 roku do dzisiaj na nasze zajęcia zapisało się blisko 10 000 osób. Uruchomiliśmy ponad 160 kursów. Nie byłoby to możliwe bez pomocy i zaangażowania pracowników UAM. W naszym projekcie uczestniczyło do tej pory już 299 wykładowców. Dziękujemy im bardzo.

Rok akademicki dzieli się u nas na trzy trymestry – jesienny, zimowy i wiosenny. Obecnie przygotowujemy się więc do organizacji ostatniego w tym roku akademickim trymestru - wiosennego.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich pracowników UAM o zgłaszanie dotychczasowych i nowych tematów zajęć, które znajdą się w naszej ofercie na ten trymestr. Prosimy o przesyłanie propozycji do 21 stycznia za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz  na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl. Polecamy też naszą stronę na Facebooku.

Liczymy na współpracę  i pomoc w realizacji naszego projektu.

Prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

Pełnomocnik Rektora ds. Uniwersytetu Otwartego