Data publikacji w serwisie:

Aplikuj o nowe Stypendia Santander

Trwa nabór na Stypendia Santander – zachęcamy do zapoznania się z nowymi kursami.

Do tej pory ze Stypendiów Santander skorzystało ponad 790 000 osób na całym świecie. Tylko z naszej uczelni poprzez platformę Santander Scholarships zostało wysłanych 3134 aplikacji, a 395 stypendiów trafiło do członków naszej społeczności.

Obecnie trwa nabór do następujących programów:

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce – 500 miejsc na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży – każdego rodzaju produktu, usługi, jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci.
  Aplikuj do 27 października br.
 • Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career – University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów online dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego oraz swoją karierę na międzynarodowym rynku pracy. W ramach programu uczestnicy wybiorą jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics.
  Aplikuj do 15 listopada br.
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Upskill your Talent 2022 – to 1000 miejsc na kursy online dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności miękkie. Do wyboru jest jeden z czterech dostępnych kursów: przywództwo, komunikacja i wpływ, marka osobista i umiejętności cyfrowe. Kurs odbywa się w języku hiszpańskim, angielskim lub portugalskim.
  Aplikuj do 7 listopada br.
 • Stypendium Konferencyjne Santander | VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych – to 300 miejsc na studencką konferencję naukową online, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych w postaci referatów i posterów przed jury. Dodatkowo jest to okazja do nawiązania cennych znajomości oraz zdobycia nagród. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy.
  Aplikuj do 30 października br.
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Sportu i Biznesu – 500 miejsc na cykl spotkań online z mistrzami sportu i praktykami biznesu. Jest to okazja do poznania świata sportu i dowiedzenia się m.in. od Otylii Jędrzejczak, Agnieszki Kobus-Zawojskiej i Aleksandry Mirosław, jak wejść na szczyt swojej kariery zawodowej i sportowej.
  Aplikuj do 6 listopada br.
Więcej możliwości

Nabór na Stypendia Santander trwa przez cały rok – zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com oraz profilu na Facebooku.

Santander wspiera edukację

Od 25 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie.

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2,1 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 790 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.