Bicie rekordu Guinnessa w ramach obchodów Stulecia Uniwersytetu Poznańskiego

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytet Zielonogórski we wspólnym projekcie bicia rekordu Guinnessa! W ramach obchodów Stulecia Uniwersytetu Poznańskiego w dniach 1-2 czerwca 2019 r. odbędzie się próba bicia rekordu w najdłuższym maratonie grania w boccię (drużynowo i indywidualnie).

Partnerami i współorganizatorami są: Szkoła Wychowania Fizycznego i Sportu UAM, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UZ, Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami, Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS, AZS Zarząd Główny

Data i Miejsce: Zielona Góra Kampus Uniwersytetu Zielonogórskiego, 1-2.06.2019 r.

Minimum do ustanowienia rekordu Guinnessa: 24 godziny gry w Boccię

Uczestnicy próby bicia rekordu: Studenci i trenerzy Sekcji Sportowej Studentów z Niepełnosprawnościami UAM oraz UZ