Cykl seminariów "Language of Empowerment”

Wydział Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić do udziału w cyklu seminariów pt. "Language of Empowerment” w ramach wydarzenia International Week for Equality and Tolerance, odbywającego się w dn. 16-20 listopada 2020 roku.

Wydarzenie rozpocznie się w Międzynarodowy Dzień Tolerancji i będzie okazją do przedstawienia zagrożeń wynikających z różnych form dyskryminacji oraz szansą na zabranie głosu w dyskusji na temat znaczenia wartości takich jak równość i tolerancja.

Language of Empowerment” to sześć 45-minutowych wykładów w języku angielskim (poniedziałek-czwartek) i polskim (piątek). Wszystkie wykłady będą transmitowane na żywo na Facebooku Wydziału Anglistyki: www.facebook.com/wydzialanglistykiuam

Szczegóły dotyczące programu znajdują się w na stronie Wydziału Anglistyki UAM.