Data publikacji w serwisie:

Dołącz do nas na stoisku UAM. Zostań ambasadorem podczas targów

Jesteś studentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i uważasz, że wybór uczelni i kierunku studiów był dobrym wyborem? Cenisz sobie studenckie doświadczenia i chętnie podzielisz się nimi z kandydatami na studia? Świetnie!

Należysz do grupy studentów UAM, którzy czerpią przyjemność ze studiowania i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, zgłoś się do nas! Dlaczego?

Mamy dla Ciebie propozycję współpracy. Zyskasz dzięki niej nowe doświadczenie oraz cenne umiejętności poświadczone przez Centrum Marketingu UAM.

W marcu odbywają się targi edukacyjne aż w dwóch lokalizacjach. Stoisko UAM będzie obecne na targach edukacyjnych w Poznaniu i w Warszawie. Odwiedzać je będą maturzyści zainteresowani kontynuowaniem nauki, a my chcemy porozmawiać z nimi o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

8 i 9 marca (piątek i sobota) będziemy na targach edukacyjnych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Tydzień później - 15 i 16 marca - będziemy na XL Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym organizowanym przez Perspektywy w Warszawie.

Wiemy jednak, że uczniowie szkół średnich szczególnie cenią sobie kontakt ze studentami. Bezpośrednia relacja i dzielenie się własnym doświadczeniem — to dla nich ważny element targów.

Dlatego też zwracamy się z propozycją współpracy. Jeśli chcesz zostać ambasadorami UAM — zgłoś się do nas!

Jakie są korzyści z zostania ambasadorem UAM?

  • pierwsze doświadczenie zawodowe
  • zaświadczenie potwierdzające udział w targach, które będzie doskonałym dodatkiem do CV dla przyszłego pracodawcy
  • zdobycie nowych umiejętności związanych z organizacją eventów
  • bezpłatny pakiet gadżetów uczelni

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt. Informacje o chęci udziału w targach należy kierować do Iwony Paroń (iwona.paron@amu.edu.pl). W wiadomości podajcie: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu kontaktowego oraz termin i miasto targów, którymi jesteście zainteresowani. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 lutego 2024 roku.