Dołącz do nas na stoisku UAM. Zostań ambasadorem podczas wrześniowych targów

Jesteś studentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i uważasz, że wybór uczelni i kierunku studiów był dobrym wyborem? Cenisz sobie studenckie doświadczenia i chętnie podzielisz się nimi z kandydatami na studia? Dołącz do nas!

Jeśli należysz do grupy studentów UAM, którzy czerpią przyjemność ze studiowania i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, zgłoś się do nas i zostań ambasadorem UAM podczas wrześniowych targów edukacyjnych. Dzięki tej współpracy zyskasz nowe doświadczenie oraz cenne umiejętności poświadczone przez Centrum Marketingu UAM.

We wrześniu (19 i 20 września) na Politechnice Poznańskiej odbywają się targi edukacyjne pod szyldem "Salon Maturzystów. Perspektywy 2024". Będziemy tam i my. Stoisko UAM odwiedzać będą maturzyści zainteresowani kontynuowaniem nauki, a my chcemy porozmawiać z nimi o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wiemy jednak, że uczniowie szkół średnich szczególnie cenią sobie kontakt ze studentami. Bezpośrednia relacja i dzielenie się własnym doświadczeniem — to dla nich ważny element targowych spotkań.

Dlatego też zwracamy się z propozycją współpracy. Jeśli chcesz zostać ambasadorem UAM — zgłoś się do nas!

Jakie są korzyści z zostania ambasadorem UAM?

• pierwsze doświadczenie zawodowe,
  • zaświadczenie potwierdzające udział w targach, które będzie doskonałym dodatkiem do CV dla przyszłego pracodawcy,
  • zdobycie nowych umiejętności związanych z organizacją eventów,
  • bezpłatny pakiet gadżetów uczelni.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt. Informacje o chęci udziału w targach należy kierować do Iwony Paroń (iwona.paron@amu.edu.pl). W wiadomości podaj: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu kontaktowego i uniwersytecki adres mailowy. Do zgłoszenia prosimy dołączyć krótki list motywacyjny wyjaśniający chęć udziału w targach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 sierpnia 2024 roku.