Dwa nowe kryminały na 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego

W sprzedaży są już dwa kolejne kryminały powstałe na Jubileusz 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego: "Szmery" Piotra Bojarskiego oraz "Rektorski czek" Joanny Jodełki. Świętuj Jubileusz przy dobrej lekturze!

• „Szmery” - Piotr Bojarski
    Po sławnym kryptologu zostały tylko plamy krwi...  A rozwiązanie zagadki znajdziecie w najnowszej książce Piotra Bojarskiego. "Szmery" są drugim z trzech kryminałów, wydanych specjalnie z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Już niedługo do kupienia w naszym sklepie internetowym!
  • "Rektorski czek" - Joanna Jodełka
    Indeks sprzed stu lat, wspomnienia służącego Heliodora Święcickiego, wycinki z kronik kryminalnych... Wszystko to trafia w ręce Karoliny Rosady pracownicy archiwum uniwersyteckiego w Poznaniu, która nagle znajduje się w centrum fałszerskiej afery. "Rektorski czek" Joanna Jodełka to trzeci z kryminałów, stworzonych specjalnie z okazji 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego!

Zapraszamy do lektury!