Dzień Studenta I roku

Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. dr hab. Joanna Wójcik serdecznie zaprasza na uroczystość, która odbędzie się 30 września 2021 r. o godz. 9.00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. H. Wieniawskiego 1.

Program uroczystości:

• Przemówienie prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej, Rektor UAM.
  • Przemówienie prof. dr hab. Joanny Wójcik, Prorektor ds. studenckich i kształcenia.
  • Ślubowanie studentów I roku.
  • Wykład prof. UAM dr hab. Natalii Walter pt. „Być studentem – o doświadczeniach z okresu edukacji zdalnej”.
  • Przemówienie Darii Kamrowskiej, Przewodniczącej Samorządu Studentów UAM.
  • Gaudeamus.

Uroczystość w tym roku odbędzie się z ograniczoną liczbą zaproszonych studentów I roku studiów.

Wydarzenie będzie transmitowane przez Studio Filmowe UAM i dostępne online dla wszystkich zainteresowanych.

Zobacz transmisję:

O godz. 13:30 odbędzie się natomiast spotkanie z prorektor ds studenckich i kształcenia prof. dr hab. Joanną Wójcik, w trakcie którego przekazane zostaną najważniejsze informacje o organizacji kształcenia w nadchodzącym roku akademickim. Pani prorektor odpowie również na pytania, które zostaną zadane na czacie oraz za pomocą formularza: https://forms.office.com/r/8G6J1TaTsP.