Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Anglistyki

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W najbliższy poniedziałek, 30 stycznia, razem z firmą Enter Air oraz CHOICES, pojawimy się na Wydziale Anglistyki. Od 12.00 do 15.00 spotkacie nas w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 6.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk. Będziecie mogli porozmawiać na temat usług Biura Karier, poznać możliwości pracy w renomowanych firmach, otrzymać wskazówki, jak stworzyć profesjonalne CV oraz wziąć udział w konkursie i wygrać pakiet przydatnych gadżetów.

To nie koniec atrakcji! Specjalnie dla Was przedstawiciele Enter Air przeprowadzą spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, podczas którego zaprezentują aktualną ofertę współpracy na sezon i opowiedzą o wymaganiach wobec kandydatów. Będzie to świetna okazja, aby nawiązać osobisty kontakt z pracodawcą i dowiedzieć się więcej o możliwości rozwoju w branży lotniczej. Zapraszamy w godzinach 13.15-14.45 do sali 211.

Czekamy na Was!

Zespół Biura Karier UAM