Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Neofilologii i Wydziale Nauk o Sztuce

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W najbliższą środę, 18 stycznia, razem z firmą IKEA oraz CHOICES, pojawimy się na Wydziale Neofilologii oraz Wydziale Nauk o Sztuce. Od 11.00 do 14.00 spotkacie nas w holu budynku głównego (Al. Niepodległości 4).

Czeka na Was moc atrakcji! Będziecie mogli osobiście porozmawiać na temat usług Biura Karier, wziąć udział w konkursie i wygrać przydatne gadżety, poznać możliwości pracy w renomowanych firmach oraz otrzymać wskazówki, jak stworzyć profesjonalne i skuteczne CV. Dodatkowo, przedstawiciele IKEA opowiedzą Wam o aktualnych i potencjalnych ofertach pracy oraz przeprowadzą symulacje rozmów kwalifikacyjnych.

To jeszcze nie wszystko! Specjalnie dla Was odbędzie się bezpłatny warsztat "Praca po kierunku językowym: szkolenia językowe i tłumaczenia są fascynujące, ale to dopiero początek!", który poprowadzi dr Joanna Chojnicka – ekspertka firmy CHOICES, z bogatym doświadczeniem badawczym oraz wieloletnią praktyką w nauczaniu języków obcych (obecnie zna ich aż 9). Spotkanie odbędzie się w godzinach 11.30-13.00 w sali 504 (blok B).

Brzmi interesująco! Koniecznie zarezerwujcie czas i odwiedźcie nas!

Do zobaczenia

Zespół Biura Karier