Data publikacji w serwisie:

EPICUR Running Challenge

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy z wielkim sukcesem Wiosenny RozRUCH na UAM, a już w obecnym tygodniu konsorcjum EPICUR rozpoczyna podobną akcję, którą koordynuje Karlsruher Institute of Technology (KIT). Zapraszamy do udziału w EPICUR Running Challenge, który odbędzie się w dniach 21 maja - 18 czerwca. Rejestracja jest wciąż otwarta do 20 maja br.

Do zgłoszenia udziału w EPICUR Running Challenge potrzebne są następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwa uniwersytetu EPICUR oraz deklaracja o symbolicznym wyborze miejsca docelowego biegu (indywidualnie lub grupowo).

Zobacz poniżej możliwe cele biegu!

Stosowne zgłoszenie należy przesłać do 20 maja, do godz. 23:59 na adres: julia.saffari@kit.edu

Aby uczestniczyć w końcowej kwalifikacji, organizatorzy proszą o przesłanie do 21 czerwca 2021 r. zrzut ekranu aplikacji do biegania, pokazujący rzeczywisty dystans pokonany między 21 maja a 18 czerwca 2021 r. Wszyscy pracownicy i studenci UAM, którzy chcą uczestniczyć w EPICUR Running Challenge, będą mogli skorzystać z aplikacji Rejestrator GPS, używanej podczas Wiosennego RozRUCHu na UAM.

Link do zapisów w systemie Rejestrator GPS

Zapraszamy i zachęcamy do połączenie się z siecią biegaczy EPICURowych poprzez Instagram / Facebook

https://www.facebook.com/BuddyprogrammKIT/

https://www.instagram.com/buddyprogramm_kit/ #kit_run2021

oraz do wysłania zrzutu ekranu po zakończonych biegach oraz zdjęć otoczenia, gdzie chodzisz biegać .

Już wkrótce zostanie opublikowana lista nagród....  W razie pytań prosimy o kontakt: Konto na Instagramie / konto na Facebooku / email: buddy@intl.kit.edu