„Fenestra” najlepszym medium studenckim

„Fenestra”, gazeta wydawana przez studentów Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, otrzymała tytuł najlepszego medium studenckiego w prestiżowym Plebiscycie Pro Juvenes.

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi.

W tym roku wśród nominacji znalazło się sześć projektów z UAM. Zwycięzcy zostali wyłonieni w wyniku głosowania internetowego. Nagrodę w kategorii „Media studenckie” otrzymała „Fenestra. Gazeta Studencka”, wydawana przez studentów Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Statuetkę odebrała redaktor naczelna Oliwia Trojanowska.

Żródło zdjęcia: Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM