Festiwal Kultury Studentów „Kulminacje 2021"

Już dziś rozpoczyna się Festiwal Kultury Studentów „Kulminacje 2021”. Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Studiów Edukacyjnych. W tym roku festiwal odbędzie się w formie hybrydowej.

Ideą „Kulminacji” jest wyrażanie siebie poprzez sztukę, pokazanie studenckich talentów, manifestacja odrębności, tworzenie więzi społecznych, współgranie i poznawanie otoczenia.

W tym roku tematem przewodnim festiwalu będzie "Sztuka życia".

Po raz pierwszy w historii „Kulminacji” zorganizowana zostanie gra miejska nawiązująca do poznańskiej sztuki ulicznej.

Poniżej prezentujemy harmonogram festiwalu.

Harmonogram Festiwalu Kultury Studentów „Kulminacje 2021”

1 czerwca 2021 r. (część zdalna)
13:10 – oficjalne rozpoczęcie na kanale MS Teams
13:20 – ogłoszenie wyników plebiscytu Złote Serce Pedagoga
14:00 – wystąpienie dr hab. Iwony Chmury-Rutkowskiej „Być sobą – czuć się bezpiecznie. O sztuce doceniania różnorodności.”
14:50 – wystąpienie dr Kamili Słupskiej „Intrygować literaturą? Refleksje (pedagogiczne) o książkach i pasji czytania…”
15:40 – panel dyskusyjny oraz wystawa posterów

2 czerwca 2021 r. (część stacjonarna)
14:00-18:00 Gra miejska „Sztuka życia – sztuka Poznania”

Link do spotkania (MS Teams)

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na festiwalowym fanpage’u.

Zapraszamy!