Data wydarzenia: -

Juwenalia 2019

Największy Festiwal w Wielkopolsce, stworzony głównie dla studentów. Festiwal jest tworzony przez uczelnie poznańskie, zrzeszone w Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich (PSSUP) oraz Porozumienie Samorządów Studenckich Niepublicznych Uczelni Poznańskich (SSNUP).

W tym roku na scenie pojawią się: Beata i Bajm, Paluch, Vogule Poland, Bovska, Clock Machine, Smolik.

Juwenalia nie byłyby tym samym bez tradycyjnego przemarszu studentów poznańskich uczelni ulicami miasta. Pochód Juwenaliowy, bo o nim mówimy, rozpoczyna najpiękniejsze studenckie święto w ciągu całego roku akademickiego. Rokrocznie Pochód odbywa się pod innym hasłem przewodnim. Każda uczelnia musi wykazać się kreatywnością, aby zademonstrować swoją różnorodność, oraz pokazać, że wszyscy studenci to jedna rodzina. Poznańscy studenci są bardzo kreatywni i zaangażowani w tworzenie swoich kostiumów na pochód.  Uczelnia, która zaprezentuje się najlepiej wygrywa puchar, ale nie zapominajmy, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę!

W tym roku hasło to #idziemywseriale. Przez miasto przejdzie m.in. ekipa Stranger Things Scooby Doo, czy Smerfy. Uczelnia, która zaprezentuje się najlepiej wygra puchar. Barwny korowód wystartuje 23 maja o godz. 18 z Placu Mickiewicza i przejdzie m.in. przez Św. Marcin, Kościuszki, Górną Wildę aż do Parku im. Jana Pawła II na Łęgach Dębińskich, gdzie rozpocznie się oficjalna część imprezy.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej http://juwenalia.poznan.pl/

Dołącz też do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco!

Na uczestników imprezy będzie czekać mnóstwo wydarzeń, m.in. animacje w klimacie fluo, panele dyskusyjne, gry planszowe, beer pong i flanki, ale przede wszystkim koncerty na małej i dużej scenie.

Na dużej scenie zagrają:

BILET NORMALNY

Bilety jednodniowe
I PULA BILETÓW: 20 zł – dostępna do wyczerpania
II PULA BILETÓW: 30 zł – dostępna po wyczerpaniu I puli.

Karnet 3 dniowy:
I PULA BILETÓW 50 zł – dostępna do wyczerpania
II PULA BILETÓW 65 zł – dostępna po wyczerpaniu I puli.

W KASACH BILETOWYCH

Bilet studencki jednodniowy – 15 zł

Karnet studencki 3 dni – 30 zł

Bilet normalny jednodniowy – 40 zł

Karnet normalny 3 dni – 90 zł

Do godziny 20 wejście dla studentów jest wolne. Po godzinie 20 obowiązują bilety studenckie ważne z aktualną legitymacją studencką.