Juwenalia 2023

Już dziś, 18 maja, ruszają poznańskie Juwenalia! 3-dniowe święto studenckie odbędzie się w tym roku w Parku Jana Pawła II.

Juwenalia to największy studencki festiwal muzyczny w Polsce. Wydarzenie powraca po 4 latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa.

Na uczestników czeka masa atrakcji: koncerty znanych artystów polskiej sceny muzycznej (m.in. OKI, Krzysztof Zalewski, Vito Bambino, Guzior), Forum Juwenaliowe, podczas którego nie zabraknie ciekawych prelegentów i paneli dyskusyjnych, a także liczne animacje, gry i zabawy. Całość dopełnią bajkowe instalacje świetlne, zapewnione przez Lumina Park.

Wydarzenie tradycyjnie rozpocznie Pochód Juwenaliowy, który w tym roku przyjmie formę poloneza poprowadzonego przez poznańskie zespoły pieśni i tańca.

Szczegółowe informacje wraz z cennikiem biletów znajdują się na stronie juwenalia.poznan.pl oraz na fanpage'u Juwenalia Poznań na Facebooku.