Data publikacji w serwisie:

Kończysz studia? Pozostańmy w kontakcie.

Zachęcamy do pozostania w kontakcie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po ukończeniu studiów.

Korzyści są obustronne. Monitorowanie karier zawodowych pozwala na dostosowywanie programów studiów do potrzeb rynku pracy. Monitorowanie losów zawodowych absolwentów, podtrzymywanie więzi/związków stanowi m.in. jeden z celów operacyjnych Strategii rozwoju UAM 2020-2030.

UAM zależy, aby pozostać z Absolwentkami i Absolwentami w kontakcie, podtrzymywać więzi, a także tworzyć możliwości udziału np. w prowadzonych badaniach naukowych oraz wydarzeniach naukowych i kulturalnych.

Prowadzimy obecnie projekt #jestemzUAM, jest szansa, że odezwiemy się do Ciebie w przyszłości z propozycją udziału w projekcie. Historia kariery i sukcesy zawodowe mogą zainspirować studentów lub rozwiać ich obawy. Do projektu można zgłaszać się też samodzielnie.

Do realizacji podtrzymania kontaktu potrzebujemy Waszych aktualnych danych kontaktowych i Waszej zgody.

Można to zrobić w prosty i szybki sposób, w systemie USOSweb:

USOSweb

  1. Student rozpoczynający ostatni rok/semestr studiów będzie miał automatycznie dodane dwie zgody, które będzie mógł odrzucić lub zaakceptować;
  2. Będą to:  Udział absolwentów w badaniach naukowych i Podtrzymywanie związków UAM z absolwentami.
  3. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. W celu cofnięcia należy kontaktować się z właściwym BOS dla Wydziału.
  4. Deklaracje pojawią się przy zalogowaniu do USOSweb, podejmujesz decyzję o akceptacji/odrzuceniu, aby przejść dalej w systemie.
  5. Każda deklaracja związana jest z danym programem np. student dwóch programów będzie miał 2 deklaracje.
  6. W przypadku skreślenia, oświadczania są anulowane, przy wznowieniu na ostatni rok dokumenty ponownie są dodawana do akceptacji/odrzucenia.

Pozostańmy w kontakcie!