Konkurs na nowe LOGO Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

Drogie Studentki i Drodzy Studenci, w imieniu organizatorów Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, Uniwersytetów i Akademii Miasta Poznania, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na zaprojektowanie nowego LOGO Festiwalu.

Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu graficznym i lubisz artystyczne wyzwania, sprawdź informacje o konkursie!

Dla Autorki lub Autora zwycięskiego projektu przewidziano nagrodę pieniężną.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdziesz na stronach: www.festiwal.amu.edu.pl oraz https://www.facebook.com/PFNiS

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i życzymy wspaniałych projektów.

W imieniu Organizatorów

Anna Młynarczyk

Dyrektor Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

Konkurs zorganizowany w zakresie projektu SONP/SP/546597/2022. Poznański Festiwal Nauki i Sztuki otrzymał dofinasowanie Ministra Edukacji i Nauki w ramach Społecznej Odpowiedzialności Nauki.

Logotyp "Społeczna Odpowiedzialność Nauki"