Data publikacji w serwisie:

Lipcowe warsztaty Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego UAM

Zapraszamy studentów do udziału w lipcowych warsztatach organizowanych przez Poradnię Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego UAM.

W lipcu studenci będą mieli okazję wziąć udział w następujących warsztatach:

  • „Asertywność w pigułce” – 10.07.23 r. (poniedziałek), 15:00-17:00
    Szkolenie skierowane do osób, które chciałyby wzmacniać swoją asertywność. Brak asertywności bywa jedną z przyczyn nadmiernego stresu, obciążenia czy trudności w zarządzaniu sobą w czasie. Asertywność kojarzy się głównie z mówieniem „nie” – ale mieści w sobie znacznie więcej. Wakacyjna propozycja „w pigułce” pozwoli poznać i przećwiczyć najważniejsze aspekty komunikacji asertywnej.
    Link do zapisów: https://forms.office.com/e/TCbDgEJks7
  • „Miłość pod palmami” – 25.07.23 r. (wtorek), 12:00-14:00
    Mija czas sesji i przed nami wakacje – dla wielu studentów to czas pełen przygód, wolnego czasu i nowych doświadczeń, a także okazja do nawiązywania nowych relacji. Jednak wakacyjne romanse lub przyjaźnie nie zawsze są tak beztroskie, jak może się wydawać. Celem warsztatów jest pogłębienie świadomości dotyczącej motywacji wchodzenia w nowe relacje, aby w konsekwencji móc czerpać z nich radość i satysfakcję, jednocześnie minimalizując związane z nimi potencjalne ryzyka i negatywne konsekwencje.
    Link do zapisów: https://forms.office.com/e/JHuiqsmwXT

Szczegółowe informacje na temat warsztatów (również tych organizowanych dla pracowników UAM) znajdują się w Intranecie (Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego – Warsztaty).