Data publikacji w serwisie:

Międzywydziałowe Rozgrywki Sportowe UAM

Ruszają zapisy na pierwsze turnieje w ramach Międzywydziałowych Rozgrywek Sportowych UAM. Udział wziąć mogą zarówno studenci, jak i pracownicy naszej uczelni, do czego gorąco zachęcamy!

Międzywydziałowe Rozgrywki Sportowe UAM to cykl turniejów z różnych dyscyplin sportowych rozgrywanych w roku akademickim (od listopada do maja), zakończonych głównym turniejem finałowym w ramach tradycyjnego Dnia Sportu na naszym uniwersytecie.

Ideą rozgrywek jest aktywizacja szerokiego grona studentów i pracowników oraz zwiększenie ich identyfikacji z wydziałem, uczelnią poprzez regularną aktywność fizyczną.

Organizatorami Międzywydziałowych Rozgrywek Sportowych UAM są: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM, Samorząd Studentów UAM oraz Klub Uczelniany AZS UAM Poznań.

Do realizacji tego przedsięwzięcia stworzono specjalną stronę internetową www.rozgrywkiuam.pl, za pośrednictwem której uczestnicy będą mogli logować się i zapisywać na turnieje. Po każdych zawodach będą uaktualniane statystyki dotyczące klasyfikacji indywidualnej oraz wydziałowej.

Obecnie trwają zapisy na bieg i marsz z kijkami nordic walking na dystansach 5 km, 3 km i 1 km. Zapisz się!

Zapraszamy do udziału!