Nabór do programu stypendialnego „Nowe Technologie dla Dziewczyn”

Ruszył nabór do VII edycji prestiżowego programu stypendialnego „Nowe Technologie dla Dziewczyn”. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Jako stypendystka programu „Nowe Technologie dla Dziewczyn” otrzymasz wsparcie merytoryczne i finansowe. Będziesz mogła nawiązać współpracę z Mentorem lub Mentorką - doświadczonymi pracownikami firmy Intel. Mentor pomoże Ci wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże, jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę.

Otrzymasz stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziesz ponosić w związku ze studiami. Będzie to również szansa, aby wziąć udział w programie stażowym w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

Aplikuj, jeśli jesteś studentką UAM jednego z niżej wymienionych kierunków:

• Analiza i przetwarzanie danych,
  • Aplikacje Internetu Rzeczy,
  • Fizyka,
  • Informatyka,
  • Technologie komputerowe,
  • Technologie informatyczne,
  • Matematyka.

Pełna lista uczelni i kierunków objętych programem

Nabór trwa do 30 czerwca 2021 r.

APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Więcej informacji na www.stypendiadladziewczyn.pl