Data publikacji w serwisie:

Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy

Trwa nabór do tegorocznej edycji Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy za prace magisterskie i rozprawy doktorskie z zakresu rozwoju stolicy. Zgłoś udział do 29 maja i zdobądź nagrodę pieniężną!

O nagrodę mogą ubiegać się autorzy i autorki prac reprezentujących wszelkie dziedziny i dyscypliny naukowe. Praca powinna być obroniona w 2022 roku i poruszać tematykę Warszawy oraz rozwoju miasta.

Nagroda główna w kategorii rozpraw doktorskich wynosi 15 tys. złotych, a trzy wyróżnienia po 6 tys. zł. Laureat/ laureatka nagrody głównej za pracę magisterską otrzyma 7 tys. zł, a autorzy/ autorki wyróżnionych prac po 3 tys. zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 29 maja.

Jak zgłosić udział?

Na adres naukowa@um.warszawa.pl należy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z podpisami oraz w wersji edytowalnej, a wymagane w regulaminie załączniki powinny być zapisane w formacie PDF. W przypadku zgłoszenia przesyłanego mailem, gdy łączna objętość przekracza 10MB, należy zapisać je w postaci linku do plików umieszczonych na dysku internetowym (tzw. chmurze).

Szczegółowe informacje, wraz z formularzem zgłoszeniowym i regulaminem, znajdują się na stronie: https://um.warszawa.pl/waw/wspolpraca-z-nauka/nagroda-prezydenta