Nowa odsłona strony internetowej Samorządu Studentów UAM

Zapraszamy do odwiedzenia zaktualizowanej wersji strony internetowej Samorządu Studentów UAM.

Nowa strona zawiera m.in. aktualności związane z działalnością Samorządu, opis najważniejszych projektów (m.in. Wielkie Grillowanie, Bitwa Akademików, Studenckie Forum Jakości, Campus Studencki), a także podstawowe informacje o Samorządzie, takie jak prezentacja jego poszczególnych organów i przedstawicieli.

W zakładce „Dla studenta” umieszczone zostały m.in. regulaminy i prawne zapisy dot. studiowania, wzory pism, poradniki, informacje na temat stypendiów, programów mobilności studenckiej, a także oferty ubezpieczeniowe skierowane do studentów.

Na potencjalnych partnerów, pragnących nawiązać współpracę z Samorządem, czeka zakładka „Współpraca”. To także miejsce dla osób, które chciałyby uzyskać patronat lub dofinansowanie do inicjatywy studenckiej.

Strona znajduje się pod nowym adresem URL. Odświeżona została również szata graficzna.

Odwiedź stronę Samorządu Studentów UAM!

Zachęcamy także do odwiedzenia mediów społecznościowych Samorządu – Facebooka i Instagrama.