Obóz zerowy UAM wystartował

W poniedziałek, 19 sierpnia rozpoczął się Obóz Zerowy UAM, który jest wspólnym projektem Parlamentu Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Fundacji Jeden Uniwersytet.

Ideą tego przedsięwzięcia jest zapoznanie studentów, przyjętych na pierwszy rok studiów, ze strukturą UAM oraz wykształcenie w nich umiejętności, przydatnych zarówno podczas trwania studiów, jak i w dalszym życiu.

Organizatorzy przygotowali szkolenia m.in. z podstaw zarządzania projektami, technik kreatywnego myślenia, umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz organizacji imprez młodzieżowych, a także rozrywki np. spływ kajakowy wraz z wizytą w Rogalinie oraz bubble football.

Projekt realizowany jest w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z konkursu na 3. Misję Uczelni, ze środków Unii Europejskiej.

Szczegóły w artykule Jagody Haloszki na uniwersyteckie.pl

Fot. Adrian Wykrota