Data publikacji w serwisie:

#PACZSERCEM - zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt

To już czwarta odsłona akcji #paczsercem, podczas której pomagamy najbardziej potrzebującym zwierzakom. W tym roku są to nie tylko ślepaczki z Fundacji Ja Pacze Sercem, ale również psy i koty, którymi opiekuje się ALS Pomoc dla Zwierząt. Karmę i smakołyki dla psów i kotów, a także zabawki, legowiska czy transportery można przynosić na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Morasku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt do udziału w kolejnej akcji #PACZSERCEM, której celem jest pomoc podopiecznym Fundacji Ja Paczę Sercem oraz ALS Pomoc dla Zwierząt. Odbywa się ona w dniach 4-18 marca na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa przy ulicy Umultowskiej 89a, gdzie można przekazać karmę, legowiska, smakołyki itp.

japaczesercem plakat

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa towarzyszy Fundacji Ja Paczę Sercem niemal od początku jej istnienia. W swych działaniach koncentruje się ona na opiece nad kotami niewidomymi i niewidzącymi, co często oznacza ratowanie życia tym, które w schroniskach poddawane są eutanazji. Wolontariusze nie ograniczają się do terytorium Polski, bowiem przyjmują również koty z rejonów walk w Ukrainie. W tym roku zbiórkę prowadzimy również na rzecz podopiecznych Fundacji ALS Pomoc dla Zwierząt, stworzonej przez ludzi, który opiece nad potrzebującymi zwierzętami poświęcili niemal cały swój czas.

Zapraszamy do udostępniania wydarzenia na FB.

Warto podkreślić, że inicjatywa ta ma nie tylko uwrażliwić studentów na potrzeby kotów i psów, które nie poradzą sobie bez naszej pomocy, ale również stanowi dla studentów szansę, by w praktyce wykorzystać wiedzę zdobywaną podczas studiów - w planowaniu i realizacji wszelkich działań związanych z akcją.

Tu można obejrzeć relacje z poprzednich akcji:

Więcej informacji: Marcin Piechocki (marcin.piechocki@amu.edu.pl)