Data publikacji w serwisie:

Październikowy starter z Biurem Karier UAM

Rok akademicki 2021/22 dopiero się zaczął, jednak nigdy nie jest zbyt wcześnie, by rozbudzić Wasz apetyt na karierę! Już teraz chcemy Was zainspirować do działań związanych z planowaniem i rozwojem kariery!

Każdego dnia od 18 do 22 października zapraszamy na smaczną i zdrową przekąskę dedykowaną odkrywaniu siebie i zbieraniu doświadczeń.

  • Poniedziałek - na starter zaserwujemy Wam premierowy dostęp do kwestionariusza badania zainteresowań zawodowych Marco - najnowszego narzędzia od JobTeaser, które będzie dostepne dla Was 24/7. Przejrzysty raport otrzymasz po wypełnieniu kilkunastu pytań w nie więcej niż 15 minut!
  • Wtorek - zapraszamy na konsultacje CV z naszymi doradcami zawodowymi - CV będzie naszą zupą, którą nauczymy Was doprawiać tak, by była treściwa, rozgrzewająca i ciesząca oczy!
  • Środa - pora na I danie główne - na talerzu rozmaitości zaprezentujemy Was wszystkie smaki Biura Karier - przekonacie się, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie a nasze przepisy na karierę zostaną z Wami na dłużej!
  • Czwartek - II danie podadzą Wam Studenckie Ambasadorki Karier UE, które zabiorą Was w podróż po smakach kariery Instytucji Unii Europejskiej, by pokazać, że taka praca może zasmakować każdemu. Tego dnia możecie też skosztować możliwości jakie dają praktyki i wolontariat w AIESEC Poznań.
  • Piątek - po sytej całotygodniowej uczcie pora na wyczekiwany deser - częstujcie się koktajlem linków do proponowanych przez nas podcastów i webcastów. Odżywią i wzmocnią Wasze myślenie o karierze oraz dadzą energię do działania!