Program dla młodych przedsiębiorców

Uczelniane Centrum Innowacji i Transferu Technologii UAM informuje o możliwości wzięcia udziału w programie akceleracyjnym MIT Enterprise Forum CEE.  Trwa rekrutacja do 4. edycji akceleratora. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 28 czerwca 2020 roku.

Celem MIT Enterprise Forum CEE jest wsparcie innowacyjnych startupów naukowo-technologicznych zarówno z Polski, jak i Europy Środkowo Wschodniej w rozwoju ich modeli biznesowych, łączenie ich z potencjalnymi inwestorami, partnerami biznesowymi, przyszłymi klientami w Polsce, regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Stanach Zjednoczonych.

Dla 5 najbardziej obiecujących startupów z każdej z edycji programu czeka wyjazd na tygodniowy bootcamp w Bostonie, gdzie młodzi przedsiębiorcy będą mieli szanse zaprezentować swoje rozwiązania w ekosystemie zbudowanym wokół – Massachusetts Institute of Technology.

Więcej informacji można znaleźć na storach organizatorów:

www.mitefcee.org