Projekty UAM nagrodzone podczas Gali Nagród Środowiska Studenckiego Pro Juvenes

Radio Meteor zdobyło statuetkę w kategorii Media Studenckie podczas Gali Nagród Środowska Studenckiego Pro Juvenes, organizowanej przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Również Fundacja Jeden Uniwersytet  otrzymała nagrodę: w kategorii Prostudencki NGO.

VII Gala Nagród Środowiska Studenckiego “ProJuvenes” odbyła się 23 listopada 2019 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Wzieli w niej udział przedstawiciele samorządów studenckich, organizacji młodzieżowych oraz zaproszeni goście.

Nagrody wyrażają opinię środowiska studenckiego – to w głosowaniu internetowym wyłaniani są laureaci w trzech głównych kategoriach – “Inicjatywy i projekty”, “Podmioty studenckie” oraz “Wybitni studenci”. W ich ramach pojawiają się podkategorie, na które mogą głosować internauci. Jeden projekt zgłosić można równolegle do jednej z wybranych kategorii oraz kategorii “Studencki Projekt Roku”. Kapituła przydziela również nagrody specjalne w kategoriach “Podmioty wspierające środowisko studenckie” oraz “Osobowości wspierające środowisko studenckie”.

Fot. zrzut z transmisji, Facebook.