Promocja książki "Poznań Fantastyczny AMU.NET.100"

We wtorek 19 listopada 2019 r. o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie promocyjne książki "Poznań Fantastyczny AMU.NET.100", która jest zbiorem opowiadań nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie z okazji 100-lecia powstania Uniwersytetu Poznańskiego.

Tematyka opowiadań jest związana z szeroko rozumianą fantastyką oraz nawiązuje do 100. rocznicy utworzenia uniwersytetu w Poznaniu. Wydawnictwo Miejskie Posnania, które wydało zbiór, zachęca do lektury: "Przed Wami 14 niesamowitych opowiadań, szalonych, śmiesznych i strasznych. Demony, duchy, podróże w czasie, post-apokalipsa, światy równoległe, historia alternatywna, Adam Mickiewicz jakiego nie znacie, dziwni naukowcy i jeszcze dziwniejsze zwierzęta. A to wszystko na szacownej, stuletniej poznańskiej uczelni. Antologię otwiera zwyciężczyni tej edycji konkursu - Barbara Sarbian Zwierzatryk opowiadaniem "Do Demona!" Autorem okładki oraz ilustracji jest Mariusz.Kula.Art".

Spotkanie odbędzie się przy ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Na gości będą czekać egzemplarze w cenie promocyjnej.

Zdjęcie: Wydawnictwo Miejskie Posnania