Data wydarzenia:

Spotkanie informacyjne o Erasmusie - Choose mobility, choose Erasmus

27 marca (środa) o godz. 19:00 organizujemy w DS Jowita spotkanie informacyjne na temat Erasmusa o tytule "Choose mobility, choose Erasmus". Podczas niego uczestnicy wymian studenckich opowiedzą o swoich historiach, doświadczeniach, podzielą się wskazówkami oraz wszelkimi informacjami na temat różnych krajów oraz uczelni. Rozjaśnią także kwestie formalne, które bardzo często stanowią największą przeszkodę wśród studentów i budzą w nich przerażenie.

Będzie to doskonała okazja, żeby zebrać potrzebne informacji, wymienić się praktykami, poznać osoby z uczelni, które także niebawem wyjadą na Erasmusa bądź będzie to ostatnia szansa, by zmotywować się i aplikować o stypendium, na wydziałach, na których nadal trwa rekrutacja.

Pragniemy dotrzeć do jak najszerszego grona studentów, zachęcając ich, by przyszli, spędzili z nami czas i rozjaśnili nieco swoje wątpliwości.

Kiedy: 27.03, środa, 19:00

Gdzie: sala A, DS Jowita