Zobacz spotkanie on-line z prorektor ds. studenckich UAM

Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podobnie jak na wielu innych uczelniach w kraju, rozpoczęły się zajęcia on-line. Kształcenie w nowych warunkach i nadzwyczajnej sytuacji rodzi wiele pytań, zwłaszcza studentów.

Do prorektor ds. studenckich trafia wiele pytań dotyczących zaliczeń, egzaminów, składania prac dyplomowych, opłat i „miliona” codziennych spraw. Spotkanie on-line było okazją, aby informacje przydatne dla wszystkich trafiły do szerokiego grona odbiorców.

Przeczytaj FAQ dla studentów

Poniżej obejrzeć można relację ze spotkania on-line z prorektor ds. studenckich UAM prof. Bogumiłą Kaniewską, które odbyło się w poniedziałek 30.03.2020 r. o godz. 13:00. Transmisja dostępna jest z językiem migowym na kanale YouTube UAM oraz Facebook'u.

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
FAQ_dla_studentow.pdf 1.04.2020 Unknown