Spotkanie z absolwentką WPiA

Studenckie Laboratorium Mentoringu (SLM) zaprasza studentów na cykliczne spotkania z ekspertami (praktykami), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z kreowaniem własnej kariery prawniczej w biznesie. Gościem pierwszego spotkania będzie Marta Wojciechowska – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM.

Spotkanie odbędzie się 16 listopada br. w godz. 14.15-15.15 w Sali Zet Collegium Iuridicum Novum.

Marta Wojciechowska – menedżerka najwyższej kadry zarządzającej i radczyni prawna, doświadczona w międzynarodowym środowisku biznesowym, z pasją do nowych wyzwań i poszukiwania najlepszych rozwiązań dla osiągnięcia długofalowych celów strategicznych firmy oraz wysokich zysków. Rozumie dynamikę biznesu i znajduje właściwą równowagę między szerokim spojrzeniem na biznes a zarządzaniem taktycznym. Prezeska Fiberhost S.A. (dawniej INEA) – jednego z liderów budowy i zarządzania otwartą infrastrukturą Fiber-To-The-Home w Polsce. Marta Wojciechowska z Grupą związana jest od 2010 r. Najpierw jako Radczyni Prawna, następnie Dyrektorka Departamentu Prawnego, IOD i Regulacji, później Członkini Zarządu. Wcześniej pracowała w kancelariach stowarzyszonych w międzynarodowych aliansach. Jest absolwentką europeistyki oraz prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.