Studenci UAM bez Granic wolontariuszami roku

Studenci UAM bez Granic zostali zwycięzcami w konkursie Poznański Wolontariusz Roku. Nagroda wręczona została 12 grudnia 2018 r. podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Sali Ziemi.

Hasłem przewodnim tegorocznej, XIX już edycji konkursu było "Ludzie z sercem na dłoni". Nagrody i wyróżnienia w ramach konkursu Poznański Wolontariusz 2018 przyznano w sześciu kategoriach. Studenci UAM bez Granic otrzymali pierwszą nagrodę w kategorii zespołowej.

Studenci UAM bez Granic

Zespół od pięciu lat wyjeżdża do krajów, w których przez miesiąc realizuje wybrane cele edukacyjne między innymi: prowadzenie zajęć z dziećmi z uboższych części świata czy przekazywanie materiałów dydaktycznych szkołom. Wolontariusze obok pomocy edukacyjnej, ofiarują dzieciom i nauczycielom to, co jest chyba najcenniejsze - swój czas, uśmiech i zaangażowanie.

Zdjęcia: facebook