Studentka UAM z tytułem Studenckiej Miss Poznania 2023

Aleksandra Domagała, studentka Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, została zwyciężczynią pierwszej edycji Studenckiej Miss Poznania 2023.

Podczas gali finałowej, która odbyła się w sobotę 27 maja, zaprezentowało się 16 kandydatek wyłonionych podczas półfinału. Studencką Miss Poznania 2023 została wybrana kandydatka nr 15, Aleksandra Domagała, studentka UAM.

I Vice Miss została kandydatka nr 14, Klaudia Jasiewicz, studentka Wyższej Szkoły Języków Obcych. Tytuł II Vice Miss powędrował do kandydatki nr 12, Izabeli Komorskiej, studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Natomiast decyzją publiczności, Paulina Kurowska, kandydatka nr 9, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, została wybrana Studencką Miss Publiczności 2023.

Gratulujemy!

Fot. epoznan.pl