Stypendia sportowe – rusza nabór

Fundacja UAM rusza z rekrutacją do programu stypendialnego przeznaczonego dla sportowców reprezentujących Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w rozgrywkach na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Zgłoszenia będzie można przesyłać od 16 kwietnia do 28 kwietnia 2019 roku za pomocą formularza elektronicznego.

Wnioskodawca musi spełniać łącznie następujące warunki:

• studiuje na UAM na studiach stacjonarnych lub niestacjonarnych pierwszego lub drugiego stopnia lub jednolitych studiach magisterskich, z tym jednak zastrzeżeniem, że nie przekroczyła 27 (słownie: dwudziestego siódmego) roku życia, oraz
  • jest członkiem Klubu, biorącym czynny udział we współzawodnictwie sportowym na arenie międzynarodowej, krajowej lub akademickiej lub brała udział w Akademickich Mistrzostwach Polski reprezentując UAM,
  • nie jest pracownikiem Fundacji UAM ani UAM.

Do Formularza zgłoszeniowego zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendiów sportowych, należy dołączyć odpowiednie dokumenty w formacie PDF.

Regulamin przyznawania stypendiów sportowych

Formularz zgłoszeniowy

Rada Funduszu Sportowego wyłoni stypendystów na podstawie listy rankingowej sporządzonej w oparciu o kryteria dotyczące osiągnięć sportowych i przypisanych im wartości punktowych, w terminie 45 dni od zamknięcia naboru wniosków. Wysokość poszczególnych stypendiów może być różna, natomiast nie może przekraczać 5000 zł na osobę.

W przypadku pytań merytorycznych związanych z osiągnięciami lub wymaganymi zaświadczeniami prosimy o kontakt z Panem Damianem Lisieckim, wicedyrektorem Szkoły Wychowania Fizycznego i Sportu ds. sportowych: 61 829 64 02, damian.l@amu.edu.pl .

W przypadku trudności technicznych dotyczących formularza zachęcamy do kontaktu z dominika.narozna@ppnt.poznan.pl .