Data publikacji w serwisie:

Szkolenie online „Ulga dla młodych, odliczenia od podatku”

Co roku Miasto Poznań uruchamia w lutym kampanię rozliczania podatków w Poznaniu, zachęcając do rozliczenia podatku PIT w mieście, w którym faktycznie mieszkamy. W tym roku, w ramach kampanii, organizowany jest dla mieszkańców po raz pierwszy cykl otwartych szkoleń eksperckich na temat: „Jak łatwo rozliczyć podatek?”.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line, w którym zostaną omówione wybrane zagadnienia z rozliczenia podatku dochodowego PIT. Szkolenie poprowadzą eksperci z Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Studentkom i studentom szczególnie polecamy szkolenie dla osób do 26. roku życia. Szkolenie odbędzie się w aplikacji MS Teams 22 lutego 2023 r. w godz. od 17:00 do 18:30.

Tematyka szkolenia:

  • Ulga dla młodych do 26 roku życia
  • Odliczenia od podatku

Organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą o udział w szkoleniu z wyłączonymi kamerami i mikrofonami.  Link do szkolenia, który będzie aktywny bezpośrednio przed szkoleniem:

Dołącz do szkolenia (MS Teams)

Część szkoleń skierowana jest do ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców, takiej jak rodzice, cudzoziemcy, studenci, seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami, czy przedsiębiorcy, natomiast trzy z nich to szkolenia otwarte dla wszystkich mieszkańców uzyskujących dochody z umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, najmu czy kapitału.

Zobacz harmonogram wszystkich szkoleń

Więcej informacji o rozliczeniu PIT na podatki.gov.pl – link: Twój e-PIT