Data publikacji w serwisie:

Twoja kariera zaczyna się od JobTeasera

Biuro Karier UAM świętuje sukces! W trudnych czasach pandemii oraz pracy zdalnej udało nam się zrealizować dwa ważne projekty. Pierwszym jest uruchomienie nowej witryny internetowej. Ta zmiana to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale również większa funkcjonalność i przejrzysty układ dostosowany także do urządzeń mobilnych.

Drugim sukcesem jest podjęcie współpracy z firmą JobTeaser - największym w Europie dostawcą usług dla Biur Karier w zakresie nowoczesnych centrów kariery dla studentów i absolwentów.Jest to wielki krok w stronę skuteczniejszych działań mających na celu wsparcie studentów w wejściu na rynek pracy.

Oddajemy w ręce studentów intuicyjny, wszechstronny portal, w którym znajdą się oferty pracy, praktyk i staży zamieszczane przez współpracujące z nami firmy i instytucje. Ponadto, nowe funkcjonalności, takie jak możliwość utworzenia własnego profilu zawodowego, kalendarz spotkań z doradcami zawodowymi online oraz informacje nt. wydarzeń związanych z karierą. W czytelni Biura Karier można znaleźć wiele porad związanych z poszukiwaniem pracy. Każdy student i absolwent wyszuka w naszym portalu coś dla siebie.

Pracodawcy zyskają możliwość bezpośredniego rekrutowania studentów i absolwentów naszej Uczelni na dwa sposoby. Pierwszy – poprzez założenie podstawowego Konta Rekrutera. Dodatkowo poza tą podstawową opcją JobTeaser umożliwia również działania employer brandingowe dzięki rejestracji Profilu Firmy - jest to rozszerzony wariant Konta Pracodawcy. Nasi przyszli partnerzy z pewnością będą miło zaskoczeni wysoką jakością oferowanych usług.

Firma JobTeaser tworzy spersonalizowane portale kariery dla najlepszych uczelni w Europie, a do grona ponad 700 europejskich centrów kariery dołącza właśnie Biuro Karier UAM. Wierzymy, że nowoczesne narzędzie przyciągnie do współpracy jak największą liczbę studentów i absolwentów poszukujących zatrudnienia oraz firm, które doceniają kandydatów kończących Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Korzystanie z portalu jest bezpłatne.

Nowy portal kariery Biura Karier UAM znajdziecie na dedykowanej stronie 

Zapraszamy!