Data publikacji w serwisie:

Weź udział w akcji #PACZSERCEM - pomóż zwierzętom w potrzebie

16 marca w budynku Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM rozpocznie się piąta edycja akcji PACZSERCEM, która ma na celu pomoc podopiecznym Fundacji Ja Pacze Sercem i Stowarzyszenia ALS Pomoc dla Zwierząt.

Jak można pomóc:

  • Przynieść dary tj. karmę dla psów i kotów, koce, legowiska i wszystkie inne przydatne w opiece nad zwierzętami rzeczy na miejsce zbiórki (budynek Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM przy ulicy Uniwersytetu Poznańskiego 5. Kartony będą obok portierni).
  • Zamówić karmę, zabawki etc. w sklepie internetowym i wskazać adres: Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5, z dopiskiem: #PACZSERCEM – MARCIN PIECHOCKI.

Komu można pomóc:

Fundacja Ja Pacze Sercem – zajmuje się ratowaniem i adopcjami kotów niewidzących i niewidomych – jest organizacją pożytku publicznego (KRS: 000644876). W 2019 roku, dzięki Fundacji, do domów tymczasowych trafiło 199 ślepaczków (ponadto, wiele niewidomych kotów uzyskało od Fundacji pomoc finansową, np. na leczenie lub operację). 121 spośród nich znalazło swój dom i trafiło do kochających ludzi. Fundacja działa w całej Polsce, jej działania obejmowały również pomoc kotom z Ukrainy, z obszarów objętych wojną. Konakt: https://pl-pl.facebook.com/JaPaczeSercem, http://www.japaczesercem.pl/. Fundacja otrzymała wiele nagród, między innymi: Kociarz Roku 2016, Serce dla Zwierząt 2017.

ALS Pomoc dla Zwierząt – osoby skupione wokół Stowarzyszenia zajmują się ratowaniem zwierząt znajdujących się w trudnej sytuacji (interwencje, bezdomne zwierzęta etc.). Część z nich trafia do siedziby Stowarzyszenia, gospodarstwa kupionego z zamiarem stworzenia Azylu dla Zwierząt, część do domów tymczasowych. Idea, jaka przyświeca założycielom Stowarzyszenia, to  pomoc  pasja i miłość do zwierząt, dzięki czemu mogą pomagać tym, które nie mają głosu, które same nie poproszą o pomoc. Kontakt: https://www.facebook.com/ALS-Pomoc-dla-zwierz%C4%85t-372046222819671/, http://alspomoc.pl/.

Link do profilu Akcji #PACZSERCEM: https://www.facebook.com/paczsercem