Weź udział w mikołajkowej zbiórce prezentów dla małych pacjentów

Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz Biblioteka wydziałowa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w mikołajkowej zbiórce prezentów dla małych pacjentów Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi w Poznaniu. Naszym działaniem wspieramy Zespół Szkół nr 111.

Szkoła przyszpitalna stara się organizować dla najmłodszych szereg atrakcji, które umilają dzieciom pobyt w szpitalu. Mali pacjencji Kliniki Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej i Kliniki Dziecięcej Chirurgii Ręki spędzają w szpitalu długie tygodnie, a nawet miesiące. Potrzebują naszego wsparcia, aby im ten przedświąteczny czas umilić.

Dzieci nie mają dużych wymagań, najbardziej lubią grać w gry i tworzyć różnego rodzaju prace plastyczne.

Dlatego najbardziej potrzebne i mile widziane są:

• gry planszowe/karciane,
  • glina w kartonikach,
  • pędzle,
  • dziurkacze ozdobne,
  • bloki techniczne z papierem kolorowym,
  • plastelina oraz inne przybory szkolne (np. pisaki, kredki, farby itp.).

Dary można przynosić w godzinach pracy Biblioteki Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa od 8.00 do 18.00.

Akcja trwa do 2 grudnia br.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej akcji.