Data publikacji w serwisie:

Weź udział w WOMEN IN TECH SUMMIT

Drogie i Drodzy Studenci i Studentki, Doktoranci i Doktorantki, Pracownicy i Pracowniczki Naukowi UAM

Pani Rektor prof. Bogumiła Kaniewska  gorąco zachęca do udziału w wydarzeniu organizowanym przez PERSPEKTYWY, którego partnerem akademickim jest także  UAM -  WOMEN IN TECH SUMMIT - https://womenintechsummit.pl.  Odbędzie się ono w dniach 7-8 czerwca w Warszawie w Centrum EXPO XXI.

Summit to dwa niezwykle intensywne dni rozmów, pełnych atrakcyjnych treści i formatów o najnowszych zwrotach w technologiach i naszej wspólnej przyszłości w tym kontekście – z programem 3 scen, serią 100 specjalistycznych warsztatów, strefą mentoringu i targami pracy (Career Expo). Będą mu towarzyszyć liczne wydarzenia dodatkowe – spotkania w firmach, seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki oraz Wielka Celebracja Kobiet w TECH&IT – czyli żywiołowa impreza wieczorna z wręczeniem tytułów TOP10 Kobiet w Sztucznej Inteligencji.

Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: sztuczna inteligencja w jej najnowszych i najbardziej praktycznych odsłonach, blockchain, cyberbezpieczeństwo, technologie proklimatyczne, deep tech, 5G i chmura.

Wbrew tytułowi bardziej niż miło widziani są także mężczyźni, a tematyka obejmuje szeroki wachlarz współczesnych wyzwań, poruszany przez wielu ciekawych mówców – ekspertów z różnych dziedzin i branż.

Osoby z UAM mają zagwarantowany bezpłatny udział w wydarzeniu, także warsztatach – po zarejestrowaniu się za pomocą poniższego FORMULARZA otrzymają mailem w ciągu kilku dni kody dostępu do poszczególnych wydarzeń i dalsze wskazówki.

O środki na dojazd, dietę i nocleg należy dowiadywać się u dyrektorów szkół doktorskich – w przypadku  doktorantów/-ek, u dziekanów – w przypadku studentów/-ek.

W razie pytań proszę kontaktować się z Anną Schmidt Fiedler afiedler@amu.edu.pl